Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zeytinburnu’nda kuyumcudan 104 yüzüğün bulunduğu çantayı böyle çaldı

ZEYTİNBURNU’NDA BİR KUYUMCUDAN İÇİNDE 104 YÜZÜK BULUNAN ÇANTAYI ÇALAN M.K. YAKALANDI. YÜZÜKLERİN BULUNDUĞU ÇANTAYI ÇALARKEN GÜVENLİK KAMERASI TARAFINDAN KAYDEDİLEN KADININ FATİH’TEKİ BİR KUYUMCUDAN DA ATA ALTIN UCU ÇALDIĞI BELİRLENDİ. ŞÜPHELİ KADIN PENDİK’TE İKAMET ETTİĞİ EVİNDE YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI.

ZEYTİNBURNU’NDA BİR KUYUMCUDAN İÇİNDE

Zeytinburnu’nda bir kuyumcudan içinde 104 yüzük bulunan çantayı çalan şüpheli yakalandı. Yüzüklerin bulunduğu çantayı çalarken güvenlik kamerası tarafından kaydedilen kadının Fatih’teki bir kuyumcudan da altın çaldığı belirlendi.

Olay, Zeytinburnu Gökalp Mahallesi, 58 Bulvar Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kuyumcu kuryesi R.E’nin içinde 104 altın yüzük bulunan çantası çalındı. 425 bin lira değerinde olan yüzüklerin çalındığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde içeride müşteri olarak bulunan bir kadının çantayı fark ettirmeden alıp hızlıca uzaklaştığı görüldü.

Mağdurun şikayeti üzerine Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Konuya ilişkin yapılan incelemeler sonucunda, hırsızlığı yapan kişinin M.K. (45) olduğu belirlendi. Daha önce 4 suç kaydı bulunan M.K. Pendik’te ikamet ettiği evinde yakalanarak gözaltına alındı. Evinde hiçbir suç unsuruna rastlanmayan şüpheli kadının 10 Mayıs tarihinde Fatih’te bulunan bir kuyumcudan da 13 bin lira değerinde ata altın ucu çalarak hırsızlık yaptığı tespit edildi. Şüphelinin emniyetteki işlemlerine devam edildiği öğrenildi.