Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zabıta ekipleri bayram denetiminde

SERDİVAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ VATANDAŞLAR TARAFINDAN YOĞUN TALEP GÖREN ÜRÜNLERİN İMAL EDİLDİĞİ İŞLETMELER BAŞTA OLMAK ÜZERE, MARKET, FIRIN, PASTANE VE PAZAR YERLERİ GİBİ UMUMA AÇIK MÜESSESELERE YÖNELİK DENETİMLERİNİ ARTIRDI.

SERDİVAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ

Serdivan Belediyesi Zabıta Ekipleri Kurban Bayramı öncesi vatandaşlar tarafından yoğun talep gören ürünlerin imal edildiği işletmeler başta olmak üzere, market, fırın, pastane ve pazar yerleri gibi umuma açık müesseselere yönelik denetimlerini artırdı.

Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile harekete geçen Serdivan Zabıta Ekipleri tatlı ve şeker gibi bayram geleneğini yaşatan gıdaların üretimi ve satışını yapan iş yerlerine yönelik denetimler gerçekleştirdi. İncelemeleri gerçekleştiren ekipler hammadde kullanımından hijyen ortamına, sağlık şartlarına kadar her şeyi titizlikle kontrol etti. Habersiz yapılan denetimlerde tezgahlar, ürünler, fırınlar ve çalışan personeller de tek tek incelendi. Denetimlerde genel temizlik kurallarına uyulup uyulmadığına bakan Zabıta Ekipleri, imalatta kullanılan ürünlerin son kullanma tarihlerini de kontrolden geçirdi.

TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ’NDE 1 YIL ÖNCE
Sıradaki Haber Tekirdağ’da 1 yıl önce anne ve kızını hayattan koparan alkollü sürücü hakim karşısına çıkmadı