Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yurt geneline aranılan bilişim ve kredi kartı dolandırıcısı Malkara’da yakalandı

TEKİRDAĞ’IN MALKARA İLÇESİNDE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN 7 FARKLI SUÇTAN VE 27 MAHKEME KARARI İLE ARANAN E.T. KISKIVRAK YAKALANDI.

TEKİRDAĞ’IN MALKARA İLÇESİNDE POLİS

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde polis ekipleri tarafından 7 farklı suçtan ve 27 mahkeme kararı ile aranan E.T. kıskıvrak yakalandı.

Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından teknik ve fiziki takip sonucu ilçe girişinde konuşlanan ekipler, araç ile gelen dolandırıcıyı kıskıvrak yakaladı. Yurt genelinde 7 ayrı suçtan ve 27 mahkeme kararı ile aranılan E.T. Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Buradaki ifadesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Özellikle son dönemlerde birçok vatandaşı mağdur eden bilişim ve kredi kartı dolandırıcılığı suçu polis ekipleri tarafından titizlikle ele alınmaktadır. Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, internet üzerinde yaptıkları alışverişlerde telefon vasıtasıyla banka ve kredi kartı dolandırıldıklarına karşı duyarlı olmaları konusunda uyarıda bulunarak vatandaşlarımızın dikkatli ve bilinçli bulunmalarının önemine vurgu yaptı.