Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Van’da kaçakçılık operasyonu

VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNCE İPEKYOLU VE BAŞKALE İLÇELERİNDE KAÇAKÇILIK FAALİYETLERİNİN ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMALARDA ÇOK SAYIDA MALZEME ELE GEÇİRİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Van İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince İpekyolu ve Başkale ilçelerinde kaçakçılık faaliyetlerinin önlenmesine yönelik çalışmalarda çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik çalışmalar çerçevesinde 20 Ekim 2023 tarihinde İpekyolu ve Başkale ilçelerinde tespit edilen 8 ayrı adres ve bir araçta arama yapıldığı belirtildi. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “8 bin 676 adet cinsel içerikli ürün, bin 179 paket sigara, 10 bin adet bandrolsüz makaron, 87 adet puro, 25 adet elektronik sigara ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili toplam (5) şüpheli şahıs hakkında adli tahkikata başlanılmıştır. Van Emniyet Müdürlüğü olarak ilimiz genelinde, halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü olayın önlenmesi ve suça karışmış şahıs/şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir” denildi.

SAMSUN'DA NARKOTİK POLİSİNİN TAKİBİ SONUCU
Sıradaki Haber Samsun’da 35 bin adet sentetik ecza ele geçirildi