Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Yardımcısı Karadağ Irak’ın sıfır noktasındaki köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi

HAKKARİ VALİ YARDIMCISI İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ BUĞRA KARADAĞ, IRAK’IN SIFIR NOKTASINDA BULUNAN HAKKARİ’NİN ŞEMDİNLİ İLÇESİ KÖYLERİNDE YAPILAN HİZMETLERİ YERİNDE DENETLEMEYE DEVAM EDİYOR.

HAKKARİ  VALİ YARDIMCISI

Hakkari Vali Yardımcısı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Irak’ın sıfır noktasında bulunan köylerdeki çalışmaları yerinde inceledi.

Hakkari Vali Yardımcısı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Irak’ın sıfır noktasındaki köylerde yapılan çalışmaları incelemek için Şemdinli ilçesine gitti. İlk önce Şemdinli Kaymakamı Ali Ekber Ateş’i makamında ziyaret eden vali yardımcısı Karadağ, İl Özel İdaresi tarafından ilçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili istişarede bulunuldu. Vali Yardımcısı Karadağ daha sonra 15 Eylül 2023 tarihinde Vali ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik başkanlığında Şemdinli mahalle ve köy muhtarlarıyla gerçekleştirilen toplantıda ele alınan konuları yerinde incelemek üzere Şemdinli ilçesindeki köylerde ziyaretlerde bulundu. Vali yardımcısı Karadağ, Kaymakam Ateş ile birlikte Çalışkanlar, Tekeli, Alan, Kayalar, Altınsu, Çatalca, Yufkalı ve Korgan köylerini ziyaret etti. Burada bir araya geldiği vatandaşların sorunlarını dinleyerek, taleplerin karşılanması yönünde ilgililere talimat verdi. Karayolları 11. Van Bölge Müdürlüğü tarafından Şemdinli ilçesine bağlı Tekeli köyü yolunda yürütülen yol genişletme çalışmalarını ziyaret eden Vali Yardımcı Karadağ ve Kaymakam Ateş, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra bölgeden ayrıldı.