Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Temizlik sektöründe dev satın alma

BOZGEYİK HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİLAL BOZGEYİK, ” BU STRATEJİK BİRLİKTELİK, BOZGEYİK HOLDİNG’ İN TEPE KURUMSAL A.Ş. VE HAYAL TEMİZLİK LTD. ŞTİ. İLE BİRLİKTE SEKTÖRDEKİ LİDERLİĞİNİ PEKİŞTİRECEK VE ERTUĞRUL TEMİZLİK’İN HİZMETLERİNİ GENİŞLETME FIRSATI SUNACAKTIR” DEDİ

BOZGEYİK HOLDİNG YÖNETİM KURULU

Temizlik tedarik sektörünün önemli isimlerinden Bozgeyik Holding 2024 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda Tepe Kurumsal A.Ş ve Hayal Temizlik Ltd. Şti. yanı sıra Akdeniz Bölgesinde bulunan Ertuğrul Temizlik Ltd.Şti.’ni de bünyesine kattı.

Bozgeyik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Bozgeyik, holding olarak turizm bölgesine 28 yıldır hizmet veren Ertuğrul Temizlik Ltd. Şti.‘ni bünyelerine aldıklarını belirterek, “Bu stratejik birliktelik, sektördeki liderliğimizi pekiştirecek ve Ertuğrul Temizlik’in hizmetlerini genişletme fırsatı sunacaktır. Üretim gücümüz, kurumsal tecrübelerimiz ve geniş lojistik ağımız, Ertuğrul Temizlik’in turizm bölgesindeki etkinliğini artıracaktır. Bu birleşme, endüstriyel temizlik sektörüne yeni bir dinamik getirerek, turizm bölgesinde bulunan yeni iş ortaklarımıza daha geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedefliyoruz” dedi.

DÜZCE’DE ÇELTİK YETİŞTİRİCİLİĞİNİN ARTTIRILMASI VE
Sıradaki Haber Düzce’de çeltik üreticine tohum desteği
Reklamı Geç