Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sultangazi Belediyesi’nden ücretsiz ring seferleri hizmeti

SULTANGAZİ BELEDİYESİ, İLÇE SAKİNLERİNİN YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÜCRETSİZ RİNG SEFERİ HİZMETİ VERMEYE BAŞLADI. SULTANGAZİ BELEDİYESİ CUMHURİYET MAHALLESİ, 50. YIL MAHALLESİ, HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, SULTANGAZİ BELEDİYESİ VE KAYMAKAMLIK ÖNÜNE HAFTA İÇİ HER GÜN RİNG SEFERLERİ DÜZENLENİYOR.

SULTANGAZİ BELEDİYESİ, İLÇE SAKİNLERİNİN

Sultangazi Belediyesi, ilçe sakinlerinin yaşamını kolaylaştırmak için ücretsiz ring seferi hizmeti vermeye başladı. Sultangazi Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi, 50. Yıl Mahallesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sultangazi Belediyesi ve Kaymakamlık önüne hafta içi her gün ring seferleri düzenleniyor.

Sosyal yaşam alanlarının kalitesini yükselten Sultangazi Belediyesi, ücretsiz ring seferleriyle hayatı kolaylaştırıyor. Vatandaşların Sultangazi Belediyesi’ne, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Sultangazi Kaymakamlığına, Nüfus Müdürlüğüne, Tapu Müdürlüğüne ve Emniyet Müdürlüğüne ulaşımını kolaylaştırmak için ücretsiz ring seferleri başlatıldı. 7 ayrı güzergahtan hareket eden otobüsler, sabah 09.00’dan akşam 16.00’a saat başı yolcu taşıyor.

Komşularımıza hayırlı olsun

Hayat kalitesini yükselten ve kolaylaştıran çalışmaları hayata geçirdiklerini belirten Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “İlçe sakinlerimizin daha güzel şartlarda yaşaması için sosyal yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz ücretsiz ring seferlerimizle 7 ayrı güzergahtan saat başı kalkacak olan otobüslerimiz, komşularımızı hastane, belediye hizmet binaları gibi sık gidilen yerlere taşıyor. Komşularımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

YENİ BURDUR AİLE VE SOSYAL
Sıradaki Haber Burdur Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne Mustafa Çakır getirildi