Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sonbaharda örtü altındaki üzüm bağları mest ediyor

TEMMUZ AYINDA ÖRTÜ ALTINA ALINAN VE HASADI ARALIK AYINA KADAR DEVAM EDECEK OLAN MANİSA’NIN DÜNYACA ÜNLÜ ÇEKİRDEKSİZ SOFRALIK SULTANİYE ÜZÜMÜ BAĞLARINDA SONBAHARDAKİ GÜN BATIMI MEST EDİYOR. GÜN BATIMI EŞLİĞİNDE ÖRTÜ ALTINDAKİ ÜZÜMLER GÜZELLİKLERİNE GÜZELLİK KATIYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Temmuz ayında örtü altına alınan ve hasadı aralık ayına kadar devam edecek olan Manisa’nın dünyaca ünlü Çekirdeksiz sofralık Sultaniye üzümü bağlarında sonbahardaki gün batımı mest ediyor. Gün batımı eşliğinde örtü altındaki üzümler güzelliklerine güzellik katıyor.

Gün Batımında güneşin ışıklarıyla sararan üzüm salkımları daha güzel bir görünüm kazanıyor. Altın sarısı üzümlerin güzelliği dikkat çekerken, Sarıgöl ve çevresinde dünyaca ünlü Çekirdeksiz Sultaniye üzüm kesimleri aralık ayına kadar devam edeceği bildirildi. Kışın ilk ayına kadar dünya sofralarını dalından üzümlerle tatlandıran Sarıgöl’de örtü altındaki üzümlerin gün batımıyla daha da güzelleşmesi fotoğraf meraklılarını da üzüm bağlarına çekiyor. Özellikle yol kenarından geçen vatandaşlar üzüm bağlarını gün batımıyla fotoğraflayarak o anları ölümsüzleştiriyor.

KASTAMONU’NUN CİDE VE ÇATALZEYTİN İLÇELERİNDE
Sıradaki Haber Kastamonu’da tedavileri tamamlanan doğan ve martı doğaya salındı