Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sinop’ta bin 884 şahsa GBT sorgusu

SİNOP’TA “ÇOCUK VE GENÇLERİN KORUNMASINA YÖNELİK OKUL ÇEVRELERİ İLE SERVİS ARAÇLARI DENETİMİ” UYGULAMASI KAPSAMINDA 1884 ŞAHSIN GBT SORGUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ (RIFAT YILMAZ/SİNOP-İHA)

SİNOP’TA "ÇOCUK VE GENÇLERİN

Sinop’ta “Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ile Servis Araçları Denetimi” uygulaması kapsamında bin 884 şahsın GBT sorgusu gerçekleştirildi.

Sinop İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 4-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen “Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ile Servis Araçları Denetimi” uygulaması kapsamında Sinop genelinde 93 okul çevresinde denetim yapılarak bin 884 şahsın GBT sorgusu yapıldı. Denetimler sırasında 456 servis aracı kontrol edildi ve kurallara uymadığı tespit edilen 2 araca toplam 3 bin 299 TL trafik cezası uygulandı. Ayrıca 69 metruk bina kontrol edilerek güvenlik açısından değerlendirmeler yapıldı.

Denetimlerin devamında 253 iş yeri (kahvehane, market/tekel, oyun salonu) ile 120 park, bahçe ve çay bahçesi denetlendi. Sinop İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik denetimlerin aralıksız süreceğini belirtti.

DÜZCE’DE YAZ KUR’AN KURSUNDAN ÇIKAN
Sıradaki Haber Feci kazada can veren çocuk son yolculuğuna uğurlandı