Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şekerevleri Kapalı Pazaryeri Vatandaştan Tam Not Aldı

ŞEKEREVLERİ BÖLGESİNDE BULUNAN PAZARYERİNDE ESNAFIN VE VATANDAŞLARIN OLUMSUZ HAVA ŞARTLARINDAN DAHA AZ ETKİLENMESİ VE DAHA İYİ KOŞULLARDA ALIŞVERİŞ YAPABİLMESİ ADINA YAPILAN ÇALIŞMALAR NOKTALANDI. 2 HAFTADIR VATANDAŞLARA HİZMET VEREN ŞEKEREVLERİ KAPALI PAZARYERİ YENİLENEN YÜZÜYLE BÖLGE HALKININ BEĞENİSİNİ KAZANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şekerevleri bölgesinde bulunan pazaryerinde esnafın ve vatandaşların olumsuz hava şartlarından daha az etkilenmesi ve daha iyi koşullarda alışveriş yapabilmesi adına yapılan çalışmalar noktalandı. 2 haftadır vatandaşlara hizmet veren Şekerevleri Kapalı Pazaryeri yenilenen yüzüyle bölge halkının beğenisini kazandı.

Bu kapsamda Belediye Başkanı Mehmet Çakın pazar gününde alışverişe gelen vatandaşlarla ve pazaryeri esnafıyla buluştu. Yapılan bu ziyarete Başkan Çakın’ın yanı sıra AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, AK Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı, başkan yardımcıları ve protokol üyeleri de katıldı. Pazaryerini gezen Başkan Çakın ve beraberindeki topluluk esnaflarla tek tek selamlaşarak hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Vatandaş Konfor ve Çeşitlilik İçerisinde Alışveriş Yapacak

Şehrin en eski pazar yerlerinden birisi olan Şekerevleri Kapalı Pazar Yeri, yenilenmesinin ardından Uşaklılara tekrardan kapılarını açtı. 7 bin metrekare alanda yaklaşık 268 parsel ile hizmete açılan pazaryerinde; kıyafet, gıda ve ev eşyası gibi birçok tezgâh bölge halkıyla buluşuyor. Üstünün kapatılması ve zemininde asfaltla buluşmasıyla vatandaşlara daha rahat ve temiz bir ortamda alışveriş yapmasına olanak sağlayan tesis, olumsuz hava şartlarının etkisini de ortadan kaldırarak esnaflara konforlu bir alan sunuyor.

Vatandaşların Talepleri Yerine Getirildi

Şekerevleri Kapalı Pazaryeri’ne giderek pazar esnafını ziyaret eden ve sohbet eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın; “Buradaki esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yenilenmesini talep ettiği Şekerevleri pazarımızın üstünü kapattık. Yeniden hizmete sunmanın gururunu yaşıyoruz. Böylelikle Uşak modern pazaryerlerinin bir tanesine daha sahip oldu. Karaağaçtaki pazar yerimizin faaliyete geçmesinden sonra; buradaki pazar yerimizde de hem esnafımıza hem de vatandaşlarımıza, yazın sıcaktan kışın ise soğuktan korunabilecekleri bir ortam hazırladık. Pandemi ve deprem gibi yaşanan olumsuz durumların ülkemizi ekonomik anlamda zorladığı bu süreçte, bizler belediye olarak projemizi tamamladık ve vatandaşımıza sunmuş olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bütün şehrimize, mahallemize ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Muhtardan Başkan Çakın’a Teşekkür

Pazaryerine gerçekleştirilen ziyarete eşlik eden Atatürk Mahallesi Muhtarı Ayhan Saman ise, “Bu güzel pazaryerini bize kazandırılmasının, gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yazın sıcağından, kışın soğuğundan ve çamurundan kurtulduk. Projede emeği geçen başta Belediye Başkanımız Mehmet Çakın olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Pazar yerinde tezgâh açan Fatih Özer, “Çok mutluyuz. Yağmurdan, çamurdan güneşten kurtulduk. Süper bir yer olmuş. Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

BOZÜYÜK’TE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR
Sıradaki Haber Bozüyük’te temizlik çalışmaları hız kesmiyor