Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Salihli’de halk ekmek satış noktası sayısı artırıldı

SALİHLİ BELEDİYESİ’NİN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN UCUZA EKMEK ALABİLMESİ İÇİN HAYATA GEÇİRDİĞİ HALK EKMEK FABRİKASINDA ÜRETİLEN 200 GRAM EKMEK 5 LİRADAN, 9 SATIŞ NOKTASINDA SATILIYOR.

SALİHLİ BELEDİYESİ’NİN İHTİYAÇ SAHİBİ

Salihli Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşların ucuza ekmek alabilmesi için hayata geçirdiği halk ekmek fabrikasında üretilen 200 gram ekmek 5 liradan, 9 satış noktasında satılıyor.

Halk ekmek fabrikasını ziyaret eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, amaçlarının rekabet oluşturmak değil, ihtiyaç sahiplerine destek olmak olduğunu söyledi. Başkan Kayda, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, Salihli Belediyesi olarak halkımıza daha ucuz ve ekonomik ekmek sunmak amacıyla halk ekmek fabrikamızda sağlıklı şartlarda üretimimiz devam ediyor. İlçe merkezinde 8 satış noktası ve Poyrazdamları mahallemiz olmak üzere 9 satış noktasında 200 gram ekmek 5 liradan satılmaktadır. Üretken belediyecilik anlayışımızla Salihli’miz için üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Salihli’de halk ekmek satış noktaları ise şu şekilde: Poyrazdamları, Dedetaşı ve Keli Mahalleleri, Kurtuluş Pazaryeri, Gümüşçayı Semt Pazaryeri, Devlet Bahçeli Kent Meydanı, Mehmetçik Parkı yanı, Özyurt ve Yeşilyurt Muhtarlık Binası, Barış Mahallesi Muhtarlık binası.

Öte yandan halk ekmek satış noktalarının Pazar günü hizmet vermediği öğrenildi.