Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sakarya’da dehşete düşüren olay

SAKARYA’NIN AKYAZI İLÇESİNDE DEHŞETE DÜŞÜREN BİR OLAY YAŞANDI. GEÇTİĞİMİZ HAFTA BİR MİKTAR PARA ALDIĞI VE TEKRAR PARA İSTEDİĞİ ANNESİNDEN İSTEDİĞİ CEVABI ALAMADIĞI İDDİA EDİLEN 42 YAŞINDAKİ Ö.Y., BENZİN DÖKEREK KENDİSİNİ YAKMAK İSTEDİ. ALEVLER, OLAYA MÜDAHALE ETMEK İÇİN ARAYA GİREN YAŞLI KADINA SIÇRADI. HAYATİ TEHLİKESİ BULUNAN KADIN HASTANEYE KALDIRILDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde para istediği annesinden istediği cevabı alamadığı iddia edilen bir kişi, benzin dökerek kendisini yakmak istedi. Alevler, olaya müdahale etmeye çalışan anneye sıçradı. Hayati tehlikesi bulunan yaşlı kadın hastaneye kaldırıldı.

Korkunç olay, Akyazı ilçesi Erdoğdu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, geçtiğimiz hafta annesi M.Y.’den (64) geçtiğimiz hafta bir miktar para alan ve tekrar isteyince ret cevabı ile karşılaşan Ö.Y. (42) öfkelendi. Ö.Y., maddi ve ailevi sorunları iddiası ile benzin bidonu ile kendisini yakmaya çalıştı. Bu sırada alevler, olaya müdahale etmeye çalışan 64 yaşındaki M.Y.’e sıçradı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan talihsiz kadın, ilk olarak Akyazı İlçe Devlet Hastanesi’ne buradan da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücudunda 2 ve 3’üncü derece yanıklar oluşan ve hayati tehlikesi bulunan M.Y., buradaki müdahalelerinin ardından Kocaeli Şehir Hastanesi Yanık Ünitesi’ne sevk edildi.

Olayı hafif yara alarak atlatan ve jandarma ekiplerince gözaltına alınan Ö.Y.’nin jandarmadaki işlemleri sürüyor.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ’NÜN KADIKÖY KALAMIŞ’TAKİ
Sıradaki Haber Kalamış Galatasaray tesislerinin önünde toplanan Fenerbahçeli bir grup, tesise meşale ve yabancı madde fırlattı