Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şaban Çopuroğlu: “Bağımsız Türkiye için birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeliyiz”

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ŞABAN ÇOPUROĞLU MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN 85. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI. ÇOPUROĞLU MESAJINDA,” CUMHURİYETİMİZİN KAZANIMLARINA SAHİP ÇIKARAK BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YAŞAMAYA DEVAM ETMELİYİZ” DEDİ.

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu Mustafa Kemal Atatürk’ün 85. ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çopuroğlu mesajında,” Cumhuriyetimizin kazanımlarına sahip çıkarak bağımsız Türkiye için birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeliyiz” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, önderi ve büyük lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünü saygı, sevgi, minnet ve özlemle anıyoruz. Ulu Önder, vatanseverliği ve çağdaşlık idealleriyle sadece Türkiye’nin değil, tüm dünya için ilham kaynağı olmayı başarmış büyük bir liderdir. O’nun liderliğinde başlatılan Kurtuluş Savaşı ve kurulan Türkiye Cumhuriyeti, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesidir. Atatürk’ün mirası; bilime, eğitime, kültüre ve sanata verdiği önemle aydınlık bir geleceğin inşasıdır. Atatürk’ün vatanına, milletine ve insanlığa duyduğu sevgi hepimize örnek olmalıdır. Bugün, O’nun ilkelerine sıkı sıkıya sarılarak Atatürk’ün bize bıraktığı mirası daha da büyütmek; bağımsız, güçlü ve çağdaş bir Türkiye için, Cumhuriyet’imizin kazanımlarına sahip çıkarak birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet’imizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, mücadele arkadaşlarını ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı, uzun bir ömür diliyorum.”

KEÇİÖREN BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEDEKİ 51
Sıradaki Haber Bahar temizliğiyle pırıl pırıl Keçiören
Reklamı Geç