Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ormandan sofraya

ALTINDAĞ BELEDİYESİ’NİN İLÇEYE KAZANDIRDIĞI MEYVE ORMANI, BU YIL DA MEYVELERİNİ VERDİ. TOPLANAN MEYVELER İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Altındağ Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı meyve ormanı, bu yıl da meyvelerini verdi. Toplanan ürünler ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Altındağ Belediyesi’nin 2019 yılında ilçeye kazandırdığı Gicik Meyve Ormanı, bu yıl da ihtiyaç sahiplerini sevindirdi. Ağaçlardan toplanan kilolarca meyve, ihtiyaç sahibi ailelerin sofrasında yerini aldı.

Gicik Meyve Ormanı’nın her yıl bereket saçtığını, meyve ağaçlarından kasalar dolusu meyve toplandığını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Birkaç yıl önce meyve fidanlarını dikerken, bu fidanların büyüyeceğine, meyve vereceğine, Ankara’ya nefes olacağına inanmıştık. İnancımız boşa çıkmadı. Çok şükür, hayallerimiz gerçek oldu. Ağaçlarımız sevgimizle büyüdü, yıllardır meyvelerini topluyoruz. Sevginin ve emeğin bereketine bu yıl bir kez daha şahit olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Başkan Balcı, “Ağaçlarımıza öyle güzel, öyle sevgiyle baktık ki, her geçen yıl daha fazla vermeye başladılar. Bu yıl ormanımız yine bereket saçtı, şükürler olsun. Şimdi hem meyvelerimizi, hem de sevgimizi ihtiyaç sahibi ailelerimizle paylaşma vakti” ifadelerini kullandı.

ZONGULDAK- ZONGULDAK'DA 48. TURİZM HAFTASI
Sıradaki Haber Gümeli Tabiat Alanı’nda 48. Turizm Haftası kutlandı