Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Okullarda bağımlılıkla mücadele eğitimleri devam ediyor

SELENDİ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANI DR. İLAYDA KILIÇ TARAFINDAN FATİH ORTAOKULU İDARECİLERİNE, ÖĞRETMENLERİNE, PERSONELİNE VE VELİLERİNE YÖNELİK BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ VERİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Selendi Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. İlayda Kılıç tarafından Fatih Ortaokulu idarecilerine, öğretmenlerine, personeline ve velilerine yönelik bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi.

Okulun toplantı salonunda yapılan seminerde Selendi Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. İlayda Kılıç tarafından verilen seminer, sinevizyon gösterileri ile desteklendi. Dr. Kılıç, “Kaymakamlığımız koordinesinde okullarımızda bu eğitimleri veriyoruz. Bağımlılıkla sadece ülkemizde değil, dünyada da çok büyük problem haline geldi. Gençlerimizin farklı bağımlılık türleriyle yaşadığı problemlere farklılık kazandırmayı önemsiyoruz. Alkol, madde, tütün, davranışsal bağımlılıklar, teknoloji ve kumar olmak üzere her türlü bağımlılıkla ilgili çalışmalar yürütüyoruz.” diye konuştu.

Dr. Kılıç, bağımlılığın ne olduğu ve bağımlılıklardan korunmak için neler yapılması gerektiğiyle ilgili seminer katılımcılarını bilgilendirdi.

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KOZMETİK
Sıradaki Haber Tüm zamanların en şifalı bitkisi ‘Kantaron’ zamanı