Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Nazilli Belediyesi’nden bayram mesaisi

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDE BAYRAM MESAİSİ İLK GÜN İTİBARIYLA SIKI DENETİMLER İLE BAŞLADI. PERŞEMBE GÜNÜ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ATANAN NAZİLLİ ESKİ EMNİYET AMİRİ KUBİLAY ERÇİN İLE TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ ERKAN KAYMAZ KURBAN BAYRAMI’NIN BİRİNCİ GÜNÜ EKİPLERİYLE BİRLİKTE KURBAN KESİLEN ALANLARI DENETLEDİ.

NAZİLLİ BELEDİYESİ'NDE BAYRAM MESAİSİ

Nazilli Belediyesi’nde bayram mesaisi ilk gün itibarıyla sıkı denetimler ile başladı. Perşembe günü Zabıta Müdürlüğü görevine atanan Nazilli eski Emniyet Amiri Kubilay Erçin ile Temizlik İşleri Müdürü Erkan Kaymaz Kurban Bayramı’nın birinci günü ekipleriyle birlikte kurban kesilen alanları denetledi.

Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik tarafından önceki görevlerinde gösterdikleri disiplinli çalışmaları ve başarılardan dolayı atamaları yapılan Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürü Erçin ile Temizlik İşleri Müdürü Kaymaz sabahın erken saatlerinde ekipleriyle birlikte gittikleri Arslanlı, Şirinevler, Turan, İsabeyli Dumlupınar ve Yeni Mahallede bulunan Pazar yerlerindeki kurban kesim alanlarında, kurban kestiren vatandaşlarla da görüşerek istek ve taleplerini dinlediler.

Temizlik ve hijyen konularında kasapların da uyarıldığı denetleme de, koordineli bir çalışma yürüten Zabıta, Sağlık ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kurban kesimlerinin ardından pazar yerlerinin temizlenmesi ve dezenfekte çalışmalarıyla bayram günü mesailerini sahada tamamladı.

AYDIN KÜLTÜR VE TURİZM DERNEĞİ
Sıradaki Haber Başkan Yetişkin’in çağrısı 48 kız çocuğuna burs sağladı