Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Milletvekili Altınok ve Öz, DSİ projelerini incelediler

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ SELAMİ ALTINOK VE MEHMET EMİN ÖZ, DEVLET SU İŞLERİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ PROJELERDE İNCELEME YAPTILAR.

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok ve Mehmet Emin Öz, Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü bünyesindeki projelerde inceleme yaptılar.

AK Parti Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok ve Mehmet Emin Öz, Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz, Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Bölge Müdür Yardımcıları, ilgili Şube Müdürleri, Kontrol Mühendisleri, Ak Parti İl Teşkilat Başkanı Erhan Kocaman, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Öztürk, Pasinler İlçe Başkanı Gökhan Kanal, Ak Parti Pasinler Koordinatörü Lokman Babagil, Mahalle Muhtarı ve heyeti ile birlikte Erzurum Pasinler Ovasındaki arazinin bir bölümünü sulayan Demirdöven Barajındaki suya takviye amaçlı Büyükdere de yapılacak olan gölet ile Büyükdere Mahallesi üst kotlarında yer alan Vay Deresi üzerindeki planlanan Etüt aşamasındaki gölet yerlerinde bir dizi incelemelerde bulundular.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA
Sıradaki Haber MGK Bildirisi: “Filistin devletini tanıyan ülkelerin sayısının artması kritik önemde”