Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Marmaris’te kreş öğrencilerinden can dostlara bağış

MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE ÖZEL BİR ANAOKULUNUN MİNİK ÖĞRENCİLERİ MARMARİS BELEDİYESİ HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET EDEREK, KÜÇÜK DOSTLARINA MAMA, BATTANİYE, ESKİ GAZETE, KEDİ KUMU GİBİ BAĞIŞLARDA BULUNDU.

MUĞLA'NIN MARMARİS İLÇESİNDE ÖZEL

Muğla’nın Marmaris ilçesinde özel bir anaokulunun minik öğrencileri Marmaris Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, küçük dostlarına mama, battaniye, eski gazete, kedi kumu gibi bağışlarda bulundu.

240 köpeğin yanı sıra 50 kadar kedinin de tedavi için bulunduğu Marmaris Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, sık sık minik öğrencilere ev sahipliği yapıyor. İlçede faaliyet gösteren anaokulunun 40 öğrencisi de öğretmenleri ve bazı velilerle birlikte merkezi ziyaret etti. Merkezin yavru bölümü, yetişkinler bölümü gibi çeşitli bölümlerini gezen minik öğrencilere Merkez görevlileri tarafından hayvanlar hakkında bilgi verildi. Öğrenciler minik dostları için hediyeler de getirdi. Mama, battaniye, eski gazete, kedi kumu gibi bağışlarda bulunan minikler hayvanlara yakın ilgi gösterdi. Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen kreş görevlisi; hayvanlarla kurulan bağın çocukların duygusal ve sosyal gelişiminde önemli rol oynadığını ifade etti.