Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manisalı milli judoculardan büyük başarı

ÇEKYA’NIN EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN ÇEKYA GENÇLER AVRUPA KUPASI’NDA MANİSALI MİLLİ JUDOCULARDAN BÜYÜK BİR ZAFER GELDİ. ÇEKYA’DA DÜZENLENEN GENÇLER AVRUPA KUPASI’NDA 70 KİLODA MÜCADELE EDEN SÜMEYYE KAYA, GÖSTERDİĞİ OLAĞANÜSTÜ PERFORMANSLA ALTIN MADALYANIN SAHİBİ OLDU. AYNI ORGANİZASYONDA 48 KİLODA TATAMİYE ÇIKAN ZİLAN ERTEM İSE BRONZ MADALYA KAZANDI.

ÇEKYA'NIN EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN

Çekya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Çekya Gençler Avrupa Kupası’nda Manisalı milli judoculardan büyük bir zafer geldi.

Çekya’da düzenlenen Gençler Avrupa Kupası’nda 70 kiloda mücadele eden Sümeyye Kaya, gösterdiği olağanüstü performansla altın madalyanın sahibi oldu. Aynı organizasyonda 48 kiloda tatamiye çıkan Zilan Ertem ise bronz madalya kazandı.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, başarılı sporcuları tebrik etti. Öztürk, “Sümeyye Kaya ve Zilan Ertem’in uluslararası platformda elde ettiği bu önemli başarılar, Manisa’nın spor alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya koydu. Sporcularımızın azmi ve disiplini, gelecekte de yeni zaferlere ulaşacaklarına olan inancımızı pekiştiriyor. Manisalı judocularımızın bu büyük başarıları, genç sporcularımız için ilham kaynağı olmaya devam edecek” dedi.

SERHAT GÜLPINAR
Sıradaki Haber Boluspor’un yeni teknik direktörü Serhat Gülpınar, ilk antrenmanına çıktı