Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kayseri Üniversitesi, Koramaz Vadisinde Yürüyüş Etkinliği Gerçekleştirdi

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE KORAMAZ VADİSİNDE YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kayseri Üniversitesi tarafından Türkiye Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde Koramaz Vadisinde yürüyüş etkinliği gerçekleştirdi.

Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’nın da katılımı ile düzenlenen yürüyüş etkinliğinde; üniversite mensupları ve öğrenciler, ellerinde Türk bayrakları ile UNESCO Dünya Mirasının geçici listesinde bulunan Koramaz Vadisinin Turan Mahallesi girişinden Ağırnas Mahallesi girişine kadar yürüyüş yaptı. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 100. yılında tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyetimizin bugün sahip olduğu güçlü devlet yapısı ile ortaya koyduğu hedeflerle her alanda ilerlemesi, sürdürülebilir şekildeki gelişimi ile küresel bir güç olması için bu necip milletin birer ferdi olan bizlere düşen, sahip olduğumuz milli ve manevi hasletlerimize bağlı bir şekilde daha çok çalışarak, fedakârca, yılmadan, usanmadan, sürekli yeniliğin ve gelişimin peşinden koşup, ülkemizi her alanda zirveye ulaştırmak olmalıdır. Türkiye Cumhuriyetimizin ve Cumhuriyet Bayramımızın 100. yılında başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimizi, ebediyete irtihal eden gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI, "HALKIN NABZI"
Sıradaki Haber İletişim Başkanlığından sokak köpekleri kamuoyu araştırması