Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karaman’da aranan 21 kişi yakalandı

KARAMAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN KENT MERKEZİNDE ASAYİŞ UYGULAMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR. UYGULAMALARDA UYUŞTURUCU, RUHSATSIZ SİLAH İLE ÇOK SAYIDA BIÇAK ELE GEÇİRİLİRKEN, ARANAN ŞAHISLAR YAKALANDI.

KARAMAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN

Karaman İl Emniyet Müdürlüğünün kent merkezinde asayiş uygulamaları aralıksız devam ediyor. Uygulamalarda uyuşturucu, ruhsatsız silah ile çok sayıda bıçak ele geçirilirken, aranan 21 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü’nün il merkezinde yürütülen genel uygulamaları devam ediyor. 14-20 Ekim tarihleri arasında tüm ekiplerin katılımıyla yapılan uygulamalarda 7 bin 588 kişi sorgulanırken, 21 kişinin çeşitli suçlardan arandığı ortaya çıktı. Aranan 21 kişiden 9’u tutuklandı. 68 kişi hakkında da adli ve idari işlem yapıldı. Trafik uygulamasında ise alkollü olarak araç kullanan 15 kişi, ehliyetsiz ve yetersiz ehliyeti olan 67 kişi ile kamunun huzur ve düzenini bozacak şekilde araç kullanan 9 kişiye para cezası yazıldı. 5 okul servis aracına da evrak eksikliğinden cezai işlem uygulanırken, 61 araç da trafikten men edildi. Narkotik uygulamalarında ise 3 adet ruhsatsız tabanca ile 2 adet av tüfeği, 19 adet mermi, 52 adet kesici ve delici alet, 19 gram uyuşturucu ile 53 adet sentetik hap ele geçirildi.

Karaman’daki huzur ve güven ortamının devamını sağlamaya yönelik denetim ve uygulamalara kararlı ve kesintisiz bir şekilde devam edileceği kaydedildi.