Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarmadan trafik denetimi: 74 araca ceza

BALIKESİR’DE JANDARMA EKİPLERİ KIRSAL BÖLGELERDE TRAFİK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK ADINA RADARLA HIZ DENETİMİ VE EMNİYET KEMERİ DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ. YAPILAN DENETİMDE 74 ARACA 152 BİN TL PARA CEZASI KESİLDİ.

BALIKESİR’DE JANDARMA EKİPLERİ KIRSAL

Balıkesir’de jandarma ekipleri kırsal bölgelerde trafik güvenliğini sağlamak adına radarla hız denetimi ve emniyet kemeri denetimi gerçekleştirdi. Yapılan denetimde 74 araca 152 bin TL para cezası kesildi.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarma ekipleri tarafından, trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak, sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek, hız ihlali kaynaklı trafik kazalarını önlemek ve kaza sonucunda meydana gelen can kayıplarını en aza indirmek maksadıyla, 18-19 Mayıs tarihlerinde radarla hız denetimi ve emniyet kemeri ve çocuk bağlama tertibatı denetimi gerçekleştirdi. Radarla hız denetimi sonucunda 212 araç kontrol edildi. 12 araca 16 bin 689 TL para cezası kesildi. Yapılan emniyet kemeri ve çocuk bağlama tertibatı denetimi ise bin 906 araç kontrol edildi. Kontrol edilen araçlardan 62’sine 136 bin 14 TL para cezası kesilirken, 17 araç trafikten men edildi.

HATAY'IN REYHANLI İLÇESİNDE BİR OTOMOBİL
Sıradaki Haber Hatay’da trafik kazası: 6 yaralı
Reklamı Geç