Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İnegölspor, teknik direktör Bahaddin Güneş ile sözleşme imzaladı

GEÇTİĞİMİZ SEZON TAKIMIMIZDA TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİ YAPAN BAHADDİN GÜNEŞ VE EKİBİYLE YENİDEN SÖZLEŞME İMZALADIK.

GEÇTİĞİMİZ SEZON TAKIMIMIZDA TEKNİK

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden İnegölspor, geçtiğimiz sezon takımda görev almış olan teknik direktör Bahaddin Güneş ve ekibiyle yeniden sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan İnegölspor Başkan Yardımcısı Serkan Deyirmenci, “Teklifimizi kabul ettiği için Bahaddin hocamıza teşekkür ediyorum. Bahaddin hocamızla birlikte camiamızı mutlu edecek güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Yeni Teknik Direktör Bahaddin Güneş ise yaptığı açıklamada, “İyi ve genç bir yönetimimiz var. Geçtiğimiz senede sorunlar yaşadık ama o dünde kaldı. İnegölspor büyük bir camia. İlçe takımı olmasına rağmen inanılmaz bir potansiyeli var. Futbolcularımız, yönetimimiz ve taraftarımızla birlikte bu kaostan nasıl çıkarız onun hesabını yapmalıyız. Oyuncuda hocada aldığının hakkını verecek. Bu şehre borcumuz var. Geçen sene cefa çektiler. Bu sene sefa çeksinler istiyorum. Zor bir gruba geldik. Ama her rakip sahada belli oluyor. Yenilmeyen bir Soma takımına gidiyoruz. Ama bizde bazı şeyleri değiştirip arkadaşça yaparsak başarılı olacağız. Yönetimimize ve taraftarımıza teşekkür ediyorum. Biz konuşmak yerine başarılı olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.