Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hakkında 148 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE HAKKINDA MÜSTEHCEN YAYINLARIN ÜRETİMİNDE ÇOCUKLARI KULLANMAK, ŞANTAJ VE CİNSEL TACİZ OLMAK ÜZERE 18 AYRI DOSYADAN 148 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI İLE ARANAN ŞAHIS JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN OPERASYON İLE SAKLANDIĞI EVDE YAKALANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın’ın Efeler ilçesinde hakkında müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak, şantaj ve cinsel taciz olmak üzere 18 ayrı dosyadan 148 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan şahıs jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyon ile saklandığı evde yakalandı.

Aydın Jandarma Komutanlığı halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Aranan şahıslara da göz açtırmayan ekipler başarılı operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Edinilen bilgiye göre, KOM Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı JASAT, İlçe Jandarma Komutanlığı JASAT ve Merkez Jandarma Komutanlığı tarafından aranan bir şahsın yakalanması amacıyla yürütülen koordineli faaliyette; müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak, şantaj ve cinsel taciz olmak üzere toplam 18 ayrı dosyadan 148 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile iki yıldır aranan S.A. isimli şahıs Efeler ilçesinde saklandığı evde yakalandı. S.A. işlemlerinin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAYSERİ’DE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN
Sıradaki Haber Kayseri’de zehir tacirlerine bir haftada 26 operasyon