Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gaziantep’te okullarda 29 Ekim heyecanı

CUMHURİYETİN 100. YILI DOLAYISIYLA OKULLARDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENMEYE DEVAM EDERKEN MAHMUT HUMAYUN ÖZHELVACI ORTAOKULU’NDA DA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Gaziantep’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Mahmut Humayun Özhelvacı Ortaokulu’nda coşkuyla kutlandı.

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan Mahmut Humayun Ortaokulu, Cumhuriyet’in 100. yılını etkinliklerle kutladı. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrenciler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili şiirler okudu. Daha sonra öğretmenler marşlar eşliğinde coşkuyla dev Türk bayrağını açarak, Cumhuriyet’in 100. yılını kutladı. Öğrenciler 29 Ekim kutlamalarının çok güzel olduğunu söyleyerek, “Kutlamalar çok eğlenceliydi, inşallah hep böyle devam eder” dediler.

Düzenlenen gösterilerin çocukları çok mutlu ettiğini ifade eden Yusuf Özdemir adlı veli, “Bugün 29 Ekim gösterilerini izlemeye geldik. Düzenlenen gösterileri çok beğendik. Çocuklarımızı böyle mutlu görmek gerçekten çok güzeldi. Tüm Türkiye’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Öğrenciler ise okullarında böyle bir kutlamanın olmasına sevindiklerini belirterek,“ Cumhuriyet’in 100. yılının okulumuzda böyle büyük bir etkinlikle kutlanması bizleri çok mutlu etti. Coşkuyla kutladık. Herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” diye konuştular.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI, "HALKIN NABZI"
Sıradaki Haber İletişim Başkanlığından sokak köpekleri kamuoyu araştırması