Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fırtınadan olumsuz etkilenen Karina’da inceleme başlatıldı

AYDIN (İHA) – AYDIN’IN SÖKE İLÇESİNDE HAFTASONU ETKİLİ OLAN FIRTINA VE SAĞANAK YAĞIŞTAN OLUMSUZ ETKİLENEN KARİNA DALYANINDA, İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNCELEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

AYDIN (İHA) - AYDIN’IN

Aydın’ın Söke ilçesinde hafta sonu etkili olan fırtına ve sağanak yağıştan olumsuz etkilenen Karina Dalyanı’nda, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri inceleme çalışması gerçekleştirdi.

Aydın genelinde olduğu gibi Söke ilçesinde de hafta sonu fırtına ve sağanak yağış etkili oldu. Özellikle Doğanbey Mahallesi’nde etkili olan kuvvetli fırtına, Karina dalyanını olumsuz etkiledi. Bölgede bulunan balıkçı teknelerinin bazıları batarken bazıları da çarpma sonucu parçalandı. Bu çerçevede sahaya inen Söke İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, karina bölgesinde teknik inceleme gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili Söke İlçe Tarım Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Doğanbey Mahallemizde hafta sonundaki fırtına ve deniz gelgitlerinden olumsuz etkilenen Karina dalyanında incelemelerde bulunuldu. Mevcut durum teknik elemanlarca raporlandı” ifadeleri yer aldı.