Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fırtınada devrilen ağaç, aracın üstüne düştü

MUĞLA’NIN MENTEŞE İLÇESİNDE SABAH SAATLERİNDE BAŞLAYAN ŞİDDETLİ YAĞIŞ İLE BİRLİKTE OLUŞAN FIRTINA AĞAÇLARI DEVİRİRKEN, DEVRİLEN BİR AĞAÇ ARACIN ÜSTÜNE DÜŞMESİ SONRASI HASAR MEYDANA GELDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Muğla’nın Menteşe ilçesinde sabah saatlerinde başlayan şiddetli yağış ile birlikte oluşan fırtına ağaçları devirirken, devrilen bir ağaç aracın üstüne düşmesi sonrası hasar meydana geldi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Muğla bölgesi için fırtına ve sağanak yağış ile birlikte oluşabilecek ağaç devrilmesi, çat uçması ve taşkın uyarısı sonrası Muğla’da sabah saatlerinde fırtına ile birlikte sağanak yağış başladı.

Menteşe ilçesinde saat 06.00’da başlayan sağanak yağış ile birlikte fırtına sonrası şehir merkezinde 112 Acil Çağrı Merkezine çok sayıda ihbar yapıldı. Yapılan ihbarları değerlendiren itfaiye ve polis ekipleri olumsuz bir durum ile karşılaşmazken, Muslihittin Mahallesi Gül Sokakta gövdesi çürümüş bir ağaç fırtınada devrilmesi sonucu aracın üzerine devrildi. Araçta maddi hasar oluşurken, Menteşe ilçe merkezinde başka olumsuz bir durumun yaşanmadığı öğrenildi.

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE KARŞIDAN KARŞIYA
Sıradaki Haber Yaya geçidinden karşıya geçmeye korkan köpeği dakikalarca beklediler