Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esenler’de 30 otomobilin lastiklerini patlattı: O anlar kamerada

ESENLER’DE KİMLİĞİ BELİRSİZ BİR KİŞİ, PARK HALİNDEKİ 30 ARACIN LASTİKLERİNİ SIRAYLA PATLATTI. ŞAHSIN OTOMOBİLLERİN LASTİKLERİNİ PATLATTIĞI ANLAR İSE GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN ANBEAN KAYDEDİLDİ. ÖTE YANDAN ŞÜPHELİYİ TANIDIĞINI SÖYLEYEN BİR KİŞİNİN PATLAYAN LASTİKLERİ DEĞİŞTİREREK ARAÇ SAHİPLERİNDEN ÖZÜR DİLEDİKLERİ ÖĞRENİLDİ.

ESENLER’DE KİMLİĞİ BELİRSİZ BİR

Esenler’de kimliği belirsiz bir kişi, park halindeki 30 aracın lastiklerini sırayla patlattı. Şahsın otomobillerin lastiklerini patlattığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Öte yandan şüpheliyi tanıdığını söyleyen bir kişinin patlayan lastikleri değiştirerek araç sahiplerinden özür diledikleri öğrenildi.

Olay, Esenler Kazım Karabekir Mahallesi’nde 18 Kasım’da gece saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, gece saatlerinde sokak sokak gezen bir kişi, park halindeki araçların lastiklerini kesmek için harekete geçti. Elindeki kesici aletle park halindeki araçların yanına yaklaşan şahıs, yaklaşık 30 otomobilin lastiğini keserek patlattı. Şüpheli şahsın otomobillerin lastiklerini patlattığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Şüpheli şahsın tanıdığı zarar gören otomobillerin lastiklerini değiştirdi

Olayın gerçekleşmesinin ardından şüpheli şahsın tanıdığı olduğunu iddia eden bir kişi, hasar gören araçların üzerindeki telefon numaralarını aradı. Haberi öğrenen araç sahipleri, şüphelinin tanıdığıyla birlikte soluğu lastikçide aldı. Araçların zarar gören lastikleri değiştirildi. Esnaf Yusuf Taştan, “Gece geç saatlerde biri elindeki kesici bir aletle geldi. Arabaların tekerleklerini dele dele geçti. Ertesi gün onun tanıdığı olan bir şahıs geldi. Arabaların bütün masraflarını karşılayıp gitti. Bir de teker teker özür dilemiş herkesten” dedi.