Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ERÜ, Malezya’daki 3 üniversite ile iş birliği yapacak

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) MALEZYA’DAKİ 3 ÜNİVERSİTEDEN OLUŞAN ARAŞTIRMA KONSORSİYUMU İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI. İMZALANAN PROTOKOL ÇERÇEVESİNDE ERÜ VE KONSORSİYUM ÜYESİ ÜNİVERSİTELER İLE ARAŞTIRMA ORTAKLIĞI YAPILACAK.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) MALEZYA’DAKİ

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Malezya’daki 3 üniversiteden oluşan Araştırma Konsorsiyumu ile iş birliği protokolü imzaladı. İmzalanan protokol çerçevesinde ERÜ ve konsorsiyum üyesi üniversiteler ile araştırma ortaklığı yapılacak.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine; Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Malezya Araştırma Konsorsiyumu adına Prof. Dr. Saharuddın Mohamed, GENKÖK Müdürü Prof. Dr. Yusuf Özkul, Malezya Araştırma Konsorsiyumu üyesi üniversitelerin öğretim üyeleri katıldı.

İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Malezya’da ki 3 üniversitemiz ile bugün önemli bir iş birliği protokolüne imza attık. Protokolde emeği geçen akademisyenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Malezya Araştırma Konsorsiyumu Temsilcisi Prof. Dr. Saharuddın Mohamed de imzalanan iş birliği protokolünden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Konuşmaların ardından ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun ile Araştırma Konsorsiyumu adına Prof. Dr. Saharuddın Mohamed iş birliği protokolüne imza attı.

Protokol çerçevesinde konsorsiyum üyesi olan Malaya Üniversitesi, Pendidikan Sultan İdris Üniversitesi, Tun Hussein Onn Malezya Üniversitesi ile ERÜ arasında ortak araştırma projeleri yürütülecek.