Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘En Güzel Bahçe, Balkon ve Teras Yarışması’ ödülleri sahiplerini buldu

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN, 7. DÜZENLENEN ‘EN GÜZEL BAHÇE, BALKON VE TERAS YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN,

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından, 7. düzenlenen ‘En Güzel Bahçe, Balkon ve Teras Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin “Çevremizi Birlikte Güzelleştiriyoruz” sloganıyla, bu yıl 7.sini düzenlediği ‘En Güzel Bahçe, Balkon ve Teras Yarışması’nda dereceye girenlere, ödülleri verildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi bahçesinde gerçekleştirilen törene, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Lokman Atasoy, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Dr. Çiğdem Hacıoğlu, jüri üyeleri, yarışmacılar ve yakınları katıldı. Tören öncesi Antalya Büyükşehir Belediyesi Bandosu ve Kent Orkestrası tarafından mini bir konser verildi.

Ödüller sahiplerini buldu

Apartman bahçesi, açık balkon, kapalı balkon, hobi bahçesi, konut bahçesi, teras, işyeri bahçesi ve site bahçesi olmak üzere toplam 8 kategoriye ayrılan yarışmada dereceye girenler ödüllerini almanın mutluluğunu yaşadı. Yarışmada birinci olanlara 15 bin TL, ikinci olanlara 10 bin TL, üçüncü olanlara ise 7 bin TL ödül takdim edildi. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Danışmanı Lokman Atasoy tarafından jüri üyelerine de plaket takdim edildi.

‘Antalya daha güzel olacak’

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Dr. Çiğdem Hacıoğlu, törende yaptığı konuşmada, çevre dostu bir grupla birlikte olmaktan onur duyduğunu söyledi. Hacıoğlu, “Çevre bilincini ve çevre sevgisini arttırmak, yaşanılan çevrenin görsel niteliğini desteklemek, halkın çevre düzenleme ve kent peyzajına yönelik ilgisini teşvik etmek ve bilinçlendirmek amacıyla bu yarışmayı düzenledik. Büyükşehir Belediyesi olarak, çevre bilinci konusunda birçok önemli çalışma yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Bu şehri daha güzel bir hale getirmek istiyoruz” dedi.

Büyükşehir’e teşekkür

Konut Bahçesi kategorisinde dereceye giren Melike Atasoy, “Öncelikle Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne böyle bir organizasyon düzenlediği ve çevre bilincini topluma aşıladığı için çok teşekkür ediyorum. Herkesin doğayla iç içe olmasını diliyorum” dedi. Apartman Bahçesi kategorisinde Sıtkı Bekiroğlu, Yusuf Tutan, Ender Zengin, Açık Balkon da Simge Çetin, Yılmaz Alp, Nihan Akay, Kapalı Balkon kategorisinde Fatma Aksoy, Vesile Adsan, Uğur İlker Kaya, Hobi Bahçesi’nde Perihan Şahin, Mustafa Ünlüsoy, Bircan Yavuz, Konut Bahçesi: Hafize Nilgün Kara, Barış Ergül, Melike Atasoy, Teras kategorisi Ali Yavuz, Ebru Canoğlu, Şennur Dirman, İşyeri Bahçesi kategorisinde Nurcan Şen, Kubilay Yücel, Hikmet Öztürk, Site Bahçesi’nde ise Ümmü Gülsüm İlaslan, Salih Kuşçuoğlu ödül alan isimler oldu.

ORTACA İLÇESİ OKÇULAR MAHALLESİ’NDE KEDİ
Sıradaki Haber Ortaca’da kedi ve köpeklere kuduz aşısı yapıldı