Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Efeler Belediyesi çöp konteynerlerini yıkayıp dezenfekte ediyor

EFELER BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, RUTİN OLARAK YAPTIKLARI ÇÖP TOPLAMA VE ÇEVRE TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARININ YANI SIRA İLÇE GENELİNDEKİ ÇÖP KONTEYNERLERİNİ DE YIKAYIP DEZENFEKTE EDİYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, rutin olarak yaptıkları çöp toplama ve çevre temizliği çalışmalarının yanı sıra ilçe genelindeki çöp konteynerlerini de yıkayıp dezenfekte ediyor.

Efeler ilçesinde çevre temizliği ve hijyen konusunda öncü bir rol üstlenen Efeler Belediyesi, kent temizliği konusunda etkili çözümler gerçekleştiriyor. İlçedeki çöp konteynerlerinin düzenli olarak tazyikli ve köpüklü sularla yıkayıp dezenfekte eden Efeler Belediyesi ekipleri, çevre sağlığının korunmasına da büyük katkı sağlıyor. Çevre dostu uygulamalarla ilçenin yaşam kalitesini artırmaya odaklanan Efeler Belediyesi, yaptıkları uygulamalarla hem çevre kirliliği azaltılıyor hem de halk sağlığına yönelik önlemler alıyor. Çevrede oluşabilecek kötü koku ve mikropların yayılmasını engelleyen Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları, kent genelindeki çöp konteynerlerini dezenfekte etti. Ekiplerin çalışmalarıyla çevre ve insan sağlığının korunmasına katkı sağlanırken, çöp konteynerleri de tertemiz oldu.

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE YAZ AYLARININ
Sıradaki Haber Suda boğulma olaylarının önlenmesine yönelik koordinasyon toplantısı yapıldı