Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Edremit Meclisi’nde kararlar oy birliği ile alındı

BALIKESİR’İN EDREMİT BELEDİYE MECLİSİ KASIM AYI OLAĞAN TOPLANTISI, BELEDİYE BAŞKANI SELMAN HASAN ARSLAN YÖNETİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 44 GÜNDEM MADDESİNİN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ TOPLANTIDA TÜM KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ.

BALIKESİR’İN EDREMİT BELEDİYE MECLİSİ

Balıkesir’in Edremit Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan yönetiminde gerçekleştirildi. 44 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda tüm kararlar oy birliği ile kabul edildi.

Edremit halkının refahı ve istekleri göz önünde bulundurularak gündem maddeleri münazara edilerek, oylamaya sunuldu ve karara bağlandı. Önceki toplantılarda komisyonlara sevk edilen ve komisyonlar tarafından incelenerek raporu meclise sunulan konular da görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen tüm maddeler tüm üyelerin kabul oyu vermesiyle oy birliği ile kabul edildi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, meclis sonunda yaptığı konuşmada “Alınan kararların Edremit’imiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Görüştüğümüz tüm konuların meclisimizde yer alan siyasi partilerin oybirliği ile kabul edilmesi ayrı bir önem taşıyor. Tüm meclis üyesi arkadaşlarıma, müdürlerimize ve izleyici olarak salonda bulunan vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YENİ BURDUR AİLE VE SOSYAL
Sıradaki Haber Burdur Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne Mustafa Çakır getirildi