Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doğa yürüyüşüyle günün tadını çıkardılar

KÖRFEZ BELEDİYESİ, SAKLI GÜZELLİKLERİ İÇERİSİNDE BARINDIRAN KÖYLER BÖLGESİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ. KÖYLERİN DOĞAL GÜZELLİKLERİ ARASINDA YAPILAN YÜRÜYÜŞE, BELEDİYE BAŞKANI ŞENER SÖĞÜT’TE KATILARAK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Körfez Belediyesi, saklı güzellikleri içerisinde barındıran köyler bölgesinde doğa yürüyüşü etkinliği düzenledi. Köylerin doğal güzellikleri arasında yapılan yürüyüşe, Belediye Başkanı Şener Söğüt’te katılarak gençlerle bir araya geldi.

Körfez Belediyesi, Atatürk Anadolu Lisesi’nin öğrencilerini ve öğretmenlerini, Körfez’in gizli güzellikleri ile buluşturdu. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’de doğa yürüyüşüne eşlik etti. Doğa yürüyüşü, Kutluca Mahallesi’nde bulunan tarihi Taşköprü’den başladı. Başkan Söğüt öğrencilere Tarihi Taşköprü hakkında detaylı bilgiler aktarırken, öğrenciler ise 2 bin yıllık tarihi olan Taşköprü’ye hayran kaldı. Yürüyüş, daha sonra zorlu parkurla devam etti. Çoban Geçidi boyunca gerçekleştirilen yürüyüş, köy içlerine yapılan ziyaretle de devam etti. Renkli görüntülerin de oluştuğu yürüyüş sonrasında öğrenci ile öğretmenlere çorba ve köfte ekmek ikramında bulunuldu. Ali Hocalar Köyü’nde tamamlanan yürüyüş sonrasında öğrenciler, etkinlik için Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e teşekkür etti.

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ÖZDOĞAN,
Sıradaki Haber Başkan Özdoğan: “Sporcularımızdan madalyaların devamını bekliyoruz”