Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, Rektör Alkış’la bir araya geldi

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ABDURRAHİM ALKIŞ, CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI GÜLŞEN ORHAN İLE BİRLİKTE KENDİSİNİ ZİYARET EDEN ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. MEHMET NESİM DORU’YA ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜNÜ GEZDİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan ile birlikte kendisini ziyaret eden Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Nesim Doru’ya üniversite kampüsünü gezdirdi.

Rektör Prof. Dr. Alkış, Şırnak Üniversitesi’nde yapılan çalışmalarla ilgili Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan’a bilgiler verdi. Üniversite kampüsünün 2019 yılında Türkiye’nin en iyi kampüsü seçildiğini belirten Alkış, “Üniversite olarak öğrenci odaklı bir üniversiteyiz. Bölgemizin hatta ülkemizin en iyi kütüphanelerinden biri olan Merkezi Kütüphanemizde öğrencilerimiz bütün kaynaklara ulaşabiliyor. Yine kampüsümüz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün öncülüğünde gerçekleşen Uluslararası Cudi Cup turnuvalarına ev sahipliği yaptı” dedi.

Üniversite kampüsünde incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, ev sahipliği yaptığı için Alkış’a teşekkür etti.

KEŞAN’DA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU
Sıradaki Haber Liselilerin yetiştirdiği marullar hasat edildi