Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çöpte eti sıyrılmış tek tırnaklı hayvan kemikleri bulundu

DÜZCE’DE YENİ SANAYİ SİTESİNDE ÇÖP KONTEYNIRINDA ETİ SIYRILMIŞ TEK TIRNAKLI HAYVAN KEMİKLERİ BULUNDU. İHBAR ÜZERİNE OLAY YERİNE GEDEN POLİS EKİPLERİ DURUMU DÜZCE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BİLDİRDİ.

DÜZCE’DE YENİ SANAYİ SİTESİNDE

DÜZCE(İHA) – Düzce’de yeni sanayi sitesinde çöp konteynırında eti sıyrılmış tek tırnaklı hayvan kemikleri bulundu. İhbar üzerine olay yerine geden polis ekipleri durumu Düzce Tarım ve Orman Müdürlüğü bildirdi.

Düzce’nin Aziziye Mahallesinde bir çöp konteynırına atılan kemiklerden şüphelenen vatandaşlar durumu polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen Polis durumu Düzce Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri bildirdi. Olay yerine gelen Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri yaptıkları incelemede çöpe atılan kemiklerin tek tırnaklı (At) hayvan kemikleri olduğunu ortaya çıktı.

Polis inceleme başlattı

Düzce’de çöp konteynırında bulunan kim yada kimler tarafından atıldığını belirlenmesi için inceleme başlattı. Polis ekipleri bölgedeki iş yerleri güvenlik kameraları ile Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameralarını inceleme altına aldı.

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE BİR OKULDA
Sıradaki Haber Aydın’da zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvuran öğrenci sayısı 48’e yükseldi
Reklamı Geç