Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çanakkale Belediyesi çalışanları, 100’üncü Yıl Meydanında Atatürk’ü andı

ÇANAKKALE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI TARAFINDAN VEFATININ 85’İNCİ YILINDA TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURUCUSU ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, ÇANAKKALE BELEDİYESİ YEŞİL YEREL YÖNETİM VE KÜLTÜR MERKEZİ BİNASI ÖNÜNDEKİ 100’ÜNCÜ YIL MEYDANINDA DA DÜZENLENEN TÖRENLE ANILDI.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI TARAFINDAN

Çanakkale Belediyesi çalışanları tarafından vefatının 85’inci yılında Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası önündeki 100’üncü yıl meydanında düzenlenen törenle anıldı.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 85’inci yıldönümünde Çanakkale’de törenlerle anıldı. Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası önündeki 100’üncü Yıl Meydanında da anma töreni gerçekleştirildi. Törene, Belediye Başkan Yardımcısı Handan Özyayla Kenar, birim müdürleri, belediye personeli ile vatandaşlar katıldı.

Saat 09.05’te gerçekleşen iki dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı da okunurken, Belediye çalışanları ve vatandaşlar, 100’üncü Yıl Meydanındaki Atatürk heykelinin önüne karanfil bıraktı.