Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Börek tepsisini başına yedi akıllanmadı

TEKİRDAĞ’IN ÇORLU İLÇESİNDE BİR BÖREKÇİDEN PARA ÇALARKEN KAMERALARA VE İŞ YERİ SAHİBİNE YAKALANAN ŞÜPHELİ, BÖREK TEPSİSİNİN KAFASINA YİYİNCE BİR ANDA AFALLAMIŞ VE HIZLA UZAKLAŞARAK KAÇMIŞTI. AYNI ŞÜPHELİ BENZER YÖNTEMLE BU KEZ BİR TAMİR ATÖLYESİNDEN TELEFON ÇALARKEN KAMERALARA YAKALANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir börekçiden para çalarken kameralara ve iş yeri sahibine yakalanan şüpheli, börek tepsisinin kafasına yiyince bir anda afallamış ve hızla uzaklaşarak kaçmıştı. Aynı şüpheli benzer yöntemle bu kez bir tamir atölyesinden telefon çalarken kameralara yakalandı.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde geçtiğimiz hafta bir börekçi dükkanında yaşanan olayda, iş yeri sahibinin yerinde olmadığını düşünerek girdiği dükkanın kasasından para çalarken hem güvenlik kamerasına hem de iş yeri sahibi Osman Kuyu’ya yakalanan şüpheli E.A. başına börek tepsisini yemiş, afallayarak dükkandan kaçan şüpheli daha sonra polis tarafından da yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Şüpheli E.A. bu olaydan bir hafta kadar sonra aynı ilçede bu kez başka bir mahallede benzer bir yöntemle hırsızlık girişiminde bulunurken kameralara yansıdı.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere göre, E.A. adlı şüpheli girdiği motosiklet tamir dükkanında kimsenin olmadığını düşünerek içeri girdi. Bir süre etrafa bakan şüpheli daha sonra iş yeri çalışanının tezgah üzerinde duran cep telefonunu alarak uzaklaştı.

SAMSUN'DA BOĞAZI KESİLEREK ÖLDÜRÜLEN 2
Sıradaki Haber Boğazı kesilerek öldürülen kadının katili akrabası çıktı: 3 adet altın bilezik için öldürmüş