Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bayramov, NATO Genel Sekreteri’nin Özel Temsilcisi Kolomina ile görüştü

AZERBAYCAN DIŞİŞLERİ BAKANI CEYHUN BAYRAMOV, NATO GENEL SEKRETERİ’NİN KAFKASYA VE ORTA ASYA ÖZEL TEMSİLCİSİ JAVİER KOLOMİNA İLE BİR ARAYA GELDİ.

AZERBAYCAN DIŞİŞLERİ BAKANI CEYHUN

Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, NATO Genel Sekreteri’nin Kafkasya ve Orta Asya Özel Temsilcisi Javier Kolomina ile bir araya geldi.

Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere geldiği ABD’nin başkenti Washington DC’de temaslarına başladı. Bayramov, temasları çerçevesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’in Kafkasya ve Orta Asya Özel Temsilcisi Javier Kolomina ile bir araya geldi.

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı’ndan görüşmeyle ilişkin yapılan açıklamada, görüşmede enerji güvenliği, kritik altyapının korunması, askeri eğitim, mayın temizleme çalışmaları da dahil olmak üzere Azerbaycan-NATO iş birliğinin çeşitli yönlerinin ele alındığı belirtildi. Kolomina ve Bayramov’un görüşmede ayrıca Azerbaycan-Ermenistan barış süreci ile bölgesel ve uluslararası güvenlik durumuna ilişkin kapsamlı fikir alışverişinde bulunduğu kaydedildi.

İTALYA'DA MAHKEME, BAŞBAKAN GİORGİA MELONİ'NİN
Sıradaki Haber İtalya Başbakanı Meloni’nin boyuyla alay eden gazeteciye 5 bin euro para cezası