Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bayram şekeri polisten

SAMSUN ALAÇAM İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA İLÇE MERKEZİNDE DENETİMLERİ ARTTIRDI.KURBAN BAYRAMININ İLK SAATLERİNDE İLÇE MERKEZİNDE SÜRÜCÜLERİ DURDURUP BİLGİLENDİRME YAPAN EKİPLER, SÜRÜCÜ VE YOLCULARIN BAYRAMINI KUTLAYARAK KOLONYA VE BAYRAM ŞEKERİ İKRAM ETTİ.

SAMSUN ALAÇAM İLÇE EMNİYET

Samsun Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe merkezinde denetimleri arttırdı.

Kurban Bayramı’nın ilk saatlerinde ilçe merkezinde sürücüleri durdurup bilgilendirme yapan ekipler, sürücü ve yolcuların bayramını kutlayarak kolonya ve bayram şekeri ikram etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bayram trafik denetimleri sıklaştırıldı. Araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda uygulama yapan trafik ekipleri, sürücülere kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulunurken, vatandaşlara bayram şekeri ve kolonya ikram etti. Bayramda yola çıkacak olan vatandaşların güvenli bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen uygulamada, durdurulan araçlardaki sürücülere polis memurları tarafından bilgilendirmeler yapıldı. Araç sürücüleri ve yolcular, emniyet kemerlerini takmaları ve hız limitlerini uymaları konusunda uyarıldı.

Uygulama boyunca vatandaşlara bayram şekeri ve kolonya ikram edilerek bayramları kutlandı.

KEŞAN’DA ÇIKAN ANIZ YANGINI BÜYÜYOR
Sıradaki Haber Keşan’da çıkan anız yangını büyüyor