Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Yetişkin’den Kurban Bayramı mesaisi

AYDIN (İHA) – EFELER BELEDİYE BAŞKANI ANIL YETİŞKİN, KURBAN BAYRAMI’NIN İLK GÜNÜNDE CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) AYDIN MİLLETVEKİLİ EVRİM KARAKOZ İLE BİRLİKTE HEM BELEDİYEYE AİT İŞLETMELER VE ŞANTİYELERİ HEM DE KENTTEKİ HASTANELERİ ZİYARET ETTİ.

AYDIN (İHA) - EFELER

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Evrim Karakoz ile birlikte hem belediyeye ait işletmeler ve şantiyeleri hem de kentteki hastaneleri ziyaret etti.

Bayramın ilk gününe erken saatlerde başlayan Başkan Yetişkin, ilk olarak Aydın Valiliği’nin düzenlediği bayramlaşma programına katıldı. Başkan Anıl Yetişkin, daha sonra Milletvekili Evrim Karakoz ile birlikte belediyeye ait Menderes Parkı’nı ve şantiyeleri ziyaret edip görev yapan personelle bayramlaştı. Ardından, Aydın Devlet Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastalar ve sağlık çalışanlarıyla da bir araya gelen Başkan Yetişkin hasta ve sağlık emekçilerinin bayramlarını kutladı. Tedavi gören hastalarla tek tek ilgilenen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Yetişkin ve Karakoz, hastalara moral vermeye çalıştı. Başkan Yetişkin, “Sizlere acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşur ve sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirirsiniz” dedi.

AYDIN KÜLTÜR VE TURİZM DERNEĞİ
Sıradaki Haber Başkan Yetişkin’in çağrısı 48 kız çocuğuna burs sağladı