Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Söğüt: “Gençlerle gurur duyuyoruz”

BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA DÜZENLENEN TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI’NIN AÇILIŞINA KATILAN KÖRFEZ BELEDİYE BAŞKANI ŞENER SÖĞÜT, “KÖRFEZ’İN ÜRETEN VE GELİŞTİREN GENÇLERİ VAR. SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ” DEDİ.

BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA

Barbaros İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen Bilim Fuarı’nın açılışına katılan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Körfez’in üreten ve geliştiren gençleri var. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Barbaros İmam Hatip Okulu’nda düzenlenen Bilim Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Körfez Kaymakam’ı Uğur Kalkar, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt katıldı. Fuar renkli görüntülere de ev sahipliği yaptı. Gençlerin projelerini inceleyen Başkan Söğüt, “Körfez’in üreten ve geliştiren gençleri var. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Açılışta öğrencilerin yaptığı projeleri inceleyen Başkan Söğüt, “Ben şahsım adıma her bir öğrenciye emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz. Sizler geleceğin parlayan yıldızlarısınız. Işığınızı kaybetmeyin ve daima çok çalışın, size güveniyoruz” diye konuştu.