Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Sandal kadın kursiyerlerle buluştu

BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANI SERDAR SANDAL, SÜVARİ YÜZBAŞI ŞERAFETTİN KÜLTÜR VE HİZMET MERKEZİ’NDEKİ SPOR KURSLARINA KATILAN KADIN KURSİYERLERLE BULUŞTU.

Bu haberin fotoğrafı yok

İzmir’in Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Süvari Yüzbaşı Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi’ndeki spor kurslarına katılan kadın kursiyerlerle buluştu. Başkan Sandal “Kadınların, sosyal yaşamın her alanında daha fazla yer alması için çalışıyoruz. Herkesi kültür-sanat ve spor kurslarımıza davet ediyorum” dedi.

Bayraklı Belediyesi tarafından baştan sona yenilenerek ilçenin kültür ve sanat yaşamına kazandırılan Yüzbaşı Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi’nde gerçekleşen buluşmaya, spor kurslarına devam eden yaklaşık 100 kadın katıldı. Belediyenin kültürel ve sportif faaliyetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren kadınlar, talep ve önerilerini de iletti.

Birlik ve dayanışma vurgusu

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Kültür ve spor merkezlerimizi sürekli yeniliyor, ilçeye yenilerini kazandırıyoruz. Özellikle de kadınlarımızın ve çocuklarımızın sosyal yaşamın içinde daha çok yer almasını arzu ediyoruz. Bir yandan bu çalışmaları yürütürken, diğer yandan sokaklarımızdaki eksikleri de hızla gideriyoruz. Yaşamın her alanında kadınlarla birlik ve dayanışma içindeyiz” dedi.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ SEBEBİYLE MEMLEKETLERİNE
Sıradaki Haber Yollarda bayram yoğunluğu devam ediyor
Reklamı Geç