Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Palancıoğlu: “Yol medeniyettir”

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ’NDE BİRÇOK BAĞLANTI YOLUNU ASFALTLADIKLARINI BUNUNLA BERABER 2 KİLOMETRE UZUNLUĞUNDA OLAN ŞÜKRAN CADDESİNDE ALT YAPI ÇALIŞMALARININ TAMAMLANDIĞINI VE ASFALTLAMA İŞLEMİNE BAŞLADIKLARINI SÖYLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde birçok bağlantı yolunu asfaltladıklarını bununla beraber 2 kilometre uzunluğunda olan Şükran Caddesinde alt yapı çalışmalarının tamamlandığını ve asfaltlama işlemine başladıklarını söyledi.

Daha uzun ömürlü ve nitelikli yollar yapmak için tüm alt yapı kurumları ile işbirliği içinde çalıştıklarını da hatırlatan Başkan Palancıoğlu şunları söyledi; “Yine sahalardayız, çalışıyoruz. Yıldırım Beyazıt Mahallesi Şükran Caddesi’ndeyiz. Altyapı çalışmaları bitti ve asfalt çalışmasına başladık. Burası geniş bir cadde. Bu caddenin nitelikli bir şekilde altyapısı üst yapısı bitmek üzere. Asfaltı da tamamladığımızda inşallah burası çok daha güzel ana akslardan bir tanesi olacak. Hem Hulusi Akar Caddesi hem de Sami İpek Caddesi rahatlamış olacak. Bu bölgeye 2 adet yeni okul yaptık onlara da bağlantı yolu olacak. 2,5 kilometre 20 metre genişliğinde yolumuzu kaldırımlarıyla beraber 1 hafta içerisinde yapıp tamamlayacağız. Yolları yaparken tüm alt yapı kurumları ile irtibatlı çalışıp alt yapı çalışmalarının tamamlanmasını bekliyoruz. Böyle olunca daha uzun ömürlü bir yol ortaya çıkıyor. Bu yüzden vatandaşlarımızda duyarlılık bekliyoruz. Yol medeniyettir. Yollar yenilenince bölgenin de çehresi değişmektedir. Üstün çalışmaları için mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Melikgazi olarak her yıl 200-250 kilometre yol yapıyoruz. Mesai arkadaşlarımızın emeği çok. Tamamlanınca en kısa zamanda yolumuzun açılışını yapacağız. Mahallemize ve ilçemize bu yeni yolumuzun hayırlı olmasını dilerim.”

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDÜLKADİR
Sıradaki Haber Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: “Cumhurbaşkanımızın yönetiminde birçok esere imza attık”