Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Özdemir: “OSB’nin büyümesi ile trafik yoğunluğu artacak”

HAVZA BELEDİYE BAŞKANI SEBAHATTİN ÖZDEMİR, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN BÜYÜMESİ İLE TRAFİK YOĞUNLUĞUNUN ARTACAĞINI, TRAFİK GÜVENLİĞİ VE YOĞUNLUĞU AZALTMAK İÇİN ÇALIŞMA YÜRÜTTÜKLERİNİ SÖYLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, organize sanayi bölgesinin(OSB) büyümesi ile trafik yoğunluğunun artacağını, trafik güvenliği ve yoğunluğu azaltmak için çalışma yürüttüklerini söyledi.

Karayolları 7. Bölge Müdürü Rifat Silov, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Özdemir ve Rifat Silov bölgede devam eden karayolları yatırımları, yapılması planlanan yatırımlar, karayolu güvenliği için yapılacak çalışmalar ve kış tedbirler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Görüşmede görüşlerini belirten Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Bölgemizde OSB’mizin büyümesi ile trafik yoğunluğu artacak. Yine Karadeniz’in giriş kapısı olan ilçemizde trafik güvenliğini artırmak adına çalışmaktayız. Ayrıca kış tedbirleri kapsamında Havza Belediyesi olarak gerekli hazırlıklarımız yaptık ve ilgili kurumlarımız ile işbirliğine açığız. Samsun- Vezirköprü karayolu bölgemiz için önemli bir yatırım. Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde halkımız için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

SİNOP’TA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
Sıradaki Haber Önlem: “Türkiye tarımsal üretimde dünyanın önde gelen aktörlerinden biri haline geldi”