Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Kul: “Çocuklarımız bizim her şeyimiz”

TERME BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEDE TAŞIMALI EĞİTİM GÖREN ÇOCUKLAR İÇİN TERME BELEDİYESİ SOSYAL YAŞAM ALANINDA ÇOCUK FESTİVALİ DÜZENLENDİ. FESTİVAL KAPSAMINDA ÇOCUKLAR GÜN BOYU AHŞAP OYUNCAK BOYAMA, BALON ŞEKİLLENDİRME, TOPLULUK OYUNLARI, ÇUVAL YARIŞLARI, HALAT ÇEKME OYUNLARINA KATILARAK EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRDİLER.

TERME BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEDE

Samsun’un Terme İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen Terme Çocuk Festivali, yüzlerce çocuğun katılımıyla gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Şenol Kul, “Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Şunun farkındayız ki bu ilçede çocuklarımızın mutluluğunu sağlarsak, ilçemizin de mutluluğunu sağlarız” dedi.

Terme Belediyesi tarafından ilçede taşımalı eğitim gören çocuklar için Terme Belediyesi Sosyal Yaşam alanında Çocuk Festivali düzenlendi. Festival kapsamında çocuklar gün boyu ahşap oyuncak boyama, balon şekillendirme, topluluk oyunları, çuval yarışları, halat çekme oyunlarına katılarak eğlenceli vakit geçirdiler.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Rahman Köse ile birlikte festival alanına gelerek çocuklarla birlikte oldu. Başkan Kul, “Çocuklarımızla birlikte onların böylesi eğlence dolu anlarında yanlarında olmak çok güzel bir duygu. Özellikle şehirden uzak yaşayan taşımalı eğitimle eğitim gören çocuklarımız için yaptığımız bu etkinlikle ilçemizdeki her çocuğa ulaşmaya çalıştık. Amacımız her mahallemizdeki çocuklarımızın eğitim-öğretim yılının sonunda eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamaktı. Bu gün gördüğümüz bu tablo ile bunu başardığımızı görüyorum. Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Onları mutlu görmek için her türlü çalışmayı yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

MUŞ VALİSİ AVNİ ÇAKIR, KENTTE
Sıradaki Haber Muş’ta bayramlaşma töreni
Reklamı Geç