Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Çerçioğlu Yenipazar Çarşamba Pazarı’nda vatandaşlara buluştu

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, AYDIN’IN YENİPAZAR İLÇESİNDEKİ ÇARŞAMBA PAZARI’NI ZİYARET EDEREK VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ. VATANDAŞLAR, BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA PAZARDAKİ YÜKSEK FİYATLARDAN YAKINIRKEN PAZARCI ESNAFI İSE SATIŞ YAPAMADIKLARINI SÖYLEDİ.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Özlem Çerçioğlu, Aydın’ın Yenipazar ilçesindeki Çarşamba Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Çerçioğlu, bu kez Yenipazar Çarşamba Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, kendileriyle sohbet eden Çerçioğlu’na pazardaki fiyatların yüksek olmasından dert yandı ve pazar arabasını dolduramadıklarını belirtti. Pazarcı esnafı ise Çerçioğlu’na maliyetlerin yüksekliğinden yakınarak akaryakıt ve girdi maliyetlerinin 3-4 kat artmasının fiyatları yükselttiğini söyledi.

Pazardan alışveriş de yapan Çerçioğlu, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Çerçioğlu, Yenipazar Belediyesi’ni ve geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Hafıza İstasyonu Müzesi’ni de ziyaret etti.

Çerçioğlu’na; CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden, CHP Yenipazar İlçe Başkanı Sergül Duransoy ve muhtarlar da eşlik etti.