Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başakşehir’de abartı egzozla çevreye rahatsızlık veren motosikletliler mobil okul timlerine yakalandı

BAŞAKŞEHİR’DE OKULLARIN ÇEVRESİNDE ABARTI EGZOZ, MODİFİYELİ VE PLAKASIZ BİR MOTOSİKLETLE GEZEREK ÇEVREYE RAHATSIZLIK VEREN 2 KİŞİ, MOBİL OKUL TİMLERİNE YAKALANDI. ŞAHISLARIN ÇEVREYE RAHATSIZLIK VEREREK DOLAŞTIĞI ANLAR CEP TELEFONU KAMERASI İLE GÖRÜNTÜLENDİ.

BAŞAKŞEHİR’DE OKULLARIN ÇEVRESİNDE ABARTI

Başakşehir’de okulların çevresinde abartı egzoz, modifiyeli ve plakasız bir motosikletle gezerek çevreye rahatsızlık veren 2 kişi, mobil okul timlerine yakalandı. Şahısların çevreye rahatsızlık vererek dolaştığı anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz günlerde Başakşehir’deki okulların çevresinde abartı egzozlu, plakasız motosikletle dolaşarak çevreye rahatsızlık veren 2 şahıs okul idareleri tarafından emniyete ihbar edildi. Bunun üzerine harekete geçen mobil okul timleri okul çevresinde yapılan devriye çalışmasında şahısları yakaladı. Gözaltına alınan şahıslar emniyete götürülürken, plakasız motosiklet çekici ile çekilerek yediemin otoparkına götürüldü. Şahısların çevreye rahatsızlık vererek dolaştığı o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

KOCAELİ’NİN DARICA İLÇESİNDE MOTOSİKLETLE SEYİR
Sıradaki Haber Motosikletli 2 şüpheli park halindeki araçları kurşunlayarak kaçtı