Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Baja Troia Türkiye yarışlarında 2 araç takla attı

ULUSLARARASI OTOMOBİL FEDERASYONU (FIA) TARAFINDAN DÜZENLENEN AVRUPA CROSS-COUNTRY BAJA KUPASI’NIN BEŞİNCİ VE SON AYAĞI OLAN BAJA TROİA TÜRKİYE’NİN HELEN 1 ETABINDA İKİ ARAÇ TAKLA ATTI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) tarafından düzenlenen Avrupa Cross-Country Baja Kupası’nın beşinci ve son ayağı olan Baja Troia Türkiye’nin Helen 1 etabında iki araç takla attı.

Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) tarafından düzenlenen Avrupa Cross-Country Baja Kupası’nın beşinci ve son ayağı olan Baja Troia Türkiye’nin Helen 1 etabı yarışlarında iki araç takla attı. Baja Troia yarışının bugünkü Helen 1 etabında 626 numaralı araç ile yarışa katılan Pilot Atilla Baybara ve Co-Pilot Cüneyt Göktürk’ün araçları takla attı. Durumları iyi olduğu öğrenilen yarışçılar, takla attıktan sonra yarışa devam ederek, servis alanına ulaştılar.

Pilot Andreetto Flippo ve Co-Pilot Francesco Proietti ile yarışan 621 numaralı araç da Helen etabında takla attı. Co-Pilot Francesco Proietti mide bulantısı şikayeti ile sağlık ekipleriyle görüşürken, pilotların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

GÖZTEPE BASKETBOL, A TAKIM MENAJERLİK
Sıradaki Haber Göztepe Basketbol’da A takım menajeri belli oldu