Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Atatürk’ün sevdiği türküleri hep bir ağızdan söylediler

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, CUMHURİYET’İN 100. YILI KAPSAMINDA BİRBİRİNDEN GÜZEL ETKİNLİKLERİ VATANDAŞLARLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR. ŞÜKRAN GÜNGÖR-YILDIZ KENTER TİYATRO SALONU VE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILAN ETKİNLİKTE ATATÜRK, SEVDİĞİ TÜRKÜLERLE ANILDI. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRK HALK

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın Büyükşehir Belediyesi, cumhuriyetin 100. yılı kapsamında birbirinden güzel etkinlikleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Şükran Güngör-Yıldız Kenter Tiyatro Salonu ve Kültür Merkezi’nde yapılan etkinlikte Atatürk, sevdiği türkülerle anıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu ve koro üyeleri tarafından seslendirilen Atatürk’ün sevdiği türküler, izleyicilerden büyük beğeni aldı. Şef Özcan Yılmaz yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ile seyirciler şarkılara birlikte eşlik etti. Gazi’nin sevdiği eserlerin seslendirildiği konser, ‘Sarı Saçlım Mavi Gözlüm’ ve ‘İzmir Marşı’ ile son buldu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘‘Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyor; Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü hasret ve minnetle anıyoruz’’ dedi.

Cumhuriyetin 100. yılında geceye katılan vatandaşlar ve koro ekibi, bu anlamlı etkinlik için Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi seçimleri
Sıradaki Haber Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi seçimleri yapıldı, İnegöllü Çiçek ve Berber liste de