Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Atatürk Köşkü’ne 10 Kasım’da ziyaretçi akını

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN TARİHİNİN EN KAPSAMLI RESTORASYON ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLEN ATATÜRK KÖŞKÜ, ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR. ATATÜRK KÖŞKÜ, AÇILDIĞI 29 EKİM TARİHİNDEN İTİBAREN OLDUĞU GİBİ 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ’NDE DE ÜCRETSİZ ZİYARET EDİLİYOR.

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihinin en kapsamlı restorasyon çalışması gerçekleştirilen Atatürk Köşkü, ziyaretçi akınına uğruyor. Atatürk Köşkü, açıldığı 29 Ekim tarihinden itibaren olduğu gibi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde de ücretsiz ziyaret ediliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun “gurur projem” olarak nitelendirdiği ve restorasyon çalışması her kesim tarafından beğeni kazanan Atatürk Köşkü, Cumhuriyetin ilanının 100. yıl dönümünde görkemli bir törenle hizmete açıldı. 29 Ekim tarihinden itibaren ücretsiz ziyaret edilen Atatürk Köşkü’nde, bu uygulama bugün Atatürk’ü Anma Günü’nde de devam edecek. Haftanın her günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet veren Atatürk Köşkü, 11 Kasım’dan itibaren belirlenen tarife doğrultusunda gezilebilecek.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde de 7’den 70’e herkes Atatürk Köşkü’ne koştu. Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Sezgin Erkol ve öğrencileri de Atatürk Köşkü’nü ziyaret ederek, 60 kişiden oluşan orkestra ile konser verdi. Atatürk’ün sevdiği şarkıların çalındığı konser, ziyaretçilerin beğenisini kazandı.